O mnie

Gabinet Psychoterapeutyczny zajmujący się problemami: psychoterapia nerwic, depresji, zaburzeń osobowości, problemami emocjonalnymi, psychoterapią par, bezsennością, zaburzeniami zachowania, zaburzeniami emocjonalnymi, problemami małżeńskimi, leczeniem zaburzeń psychicznych w Świdnicy.

Jestem psychoterapeutą psychodynamicznym. Teoretyczne przygotowanie do prowadzenia psychoterapii zdobywałam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, którego koncepcja oparta jest na założeniach teorii psychoanalitycznej. W nurcie tym za istotny czynnik odpowiedzialny za zaburzenia w zachowaniu i psychice, uznaje sie traumatyczne przeżycia i doświadczenia, zepchnięte najczęściej do nieświadomości. Doświadczenie zawodowe zdobyłam współpracując z Opolskim Oddziałem Towarzystwa Rozwoju Rodziny i Opolskim Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej.

Specjalizuję się w terapii osób dorosłych, młodzieży i par. Szczególną troską obejmuję pary, które są w kryzysie, przeżywając troski dnia codziennego i nie potrafiąc w danym momencie dojść do porozumienia, albo myślą o rozstaniu i chcą podjąć ostateczną próbę ratowania związku, albo własnie próbują sobie ułożyć życie na nowo w nowym związku. Te i inne problemy można rozwiązać przy pomocy wnikliwej rozmowy, po to aby przyjrzeć się sobie na nowo i znaleźć wspólnie rozwiązanie

Pracuję pod stałą superwizją (formalnym nadzorem merytorycznym) certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwo Psychologicznego. Regularnie doskonalę swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej, którego jestem członkiem.

psychoterapia Swidnica, psychoterapeuta Świdnica, psycholog Świdnica, nerwica, depresja, zaburzenia osobowości, problemy emocjonalne, psychoterapia par Świdnica, bezsenność, zaburzenia zachowania, zaburzenia emocjonalne, problemy małżeńskie, leczenie zaburzeń psychicznych